kontakt

Zachęcamy do kontaktu z nami. Wykwalifikowana kadra kierownicza oraz zespół pracowników udzieli Państwu profesjonalnej porady oraz zapewni najwyższą jakość usług. Z ochotą odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszego asortymentu, dróg współpracy czy sposobu realizacji zamówień. Wszelkie sugestie, mogące usprawnić funkcjonowanie naszej firmy, również będą mile widziane. Wiemy, że dobra komunikacja z Klientami i znajomość ich potrzeb są fundamentami prawidłowej współpracy.

Dział Handlowy

Dział Sprzedaży/ Obsługi Klienta
Tel./Fax. 46 833 01 38, 46 831 35 86,
e-mail: sprzedaz@mareldystrybucja.com

Przedstawiciel Handlowy – Piotr Michalak
wew. 227,
kom. 509 669 717,
e-mail: piotr.michalak@mareldystrybucja.com

Przedstawiciel Handlowy – Kamil Grzeliński
wew. 227,
kom. 504 216 977,
e-mail: kamil.grzelinski@mareldystrybucja.com

Kierownik Działu Sprzedaży – Anna Graszka
wew. 203,
kom. 509 669 626,
e-mail: anna.graszka@mareldystrybucja.com

Specjalista ds. Sprzedaży – Ewa Walczak
wew. 236,
e-mail: ewa.walczak@mareldystrybucja.com

Koordynator Sklepów Firmowych – Agnieszka Galińska
wew. 227,
kom. 509 669 901,
e-mail: agnieszka.galinska@mareldystrybucja.com

Dział Transportu

Kierownik Transportu – Wiktor Duch
wew. 216,
kom. 516 181 152,
e-mail: wiktor.duch@mareldystrybucja.com

Dział Księgowości

Księgowa – Karolina Rykalska
wew. 230,
kom. 509 669 787,
e-mail: karolina.rykalska@mareldystrybucja.com

Dział Zapewnienia Jakości

Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności – Justyna Goliszewska
wew. 225,
kom. 509 669 605,
e-mail: justyna.goliszewska@mareldystrybucja.com

Dział Kadr

Specjalista ds. Kadr i Płac – Wioletta Pintara
wew. 201,
kom. 509 669 869,
e-mail: wioletta.pintara@mareldystrybucja.com

Masz więcej pytań? Napisz do nas!