sf
karta_marel (2)
Bez tytułu

Spółka posiada własne sklepy firmowe. Na chwilę obecną jest to 10 obiektów, które sygnowane są własną marką „Łowickie Wypieki”.

W „Łowickich Wypiekach” spotkać można pieczywo pszenne, pszenno-żytnie, żytnie, bułki słodkie, ciastka francuskie, pączki, wszelkiego rodzaju ciastka i ciasta, gotowe kanapki i zapiekanki, jak również miłą i profesjonalną obsługę. Sklepy w większości wyposażone są w piec piekarniczy, w którym co rano odpiekane są świeże bułeczki oraz rogaliki, a także na życzenie klienta, podgrzewane kanapki i zapiekanki. Zapach pysznej kawy i herbaty, słodkiego ciasteczka oraz świeżego pieczywa to znak, że jesteś już blisko.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym programem lojalnościowym. Jako Stały Klient możesz czerpać wiele korzyści zakupowych – wystarczy że odbierzesz i zarejestrujesz Kartę Stałego Klienta, a nie ominą Cię żadne promocje! Wszelkie szczegóły na https://www.lyones.com/pl/cashback/pl-pl/773085-marel-dystrybucja

Rejestracja Karty Stałego Klienta zajmuje tylko kilka chwil! Przekonaj się sam – Twoje korzyści to:
– Cashback i Shopping Points przy każdym zakupie
– Aktualne informacje dotyczące ofert specjalnych typu Deals oraz promocji
– Zaproszenia na imprezy i eventy
– Bezpłatne i niezobowiązujące uczestnictwo

https://www.lyoness.com/pl/registration/partner/773085

Śledź aktualne promocje na naszych stronach www.facebook.com/mareldystrybucja

www.facebook.com/lowickiewypieki

Sklepy jak z obrazka

Dbamy o to, by nasze sklepy były najlepszą wizytówką naszego podejścia do klienta. Dzięki temu atmosfera w naszych sklepach jest miła i przyjazna. Nasi klienci uwielbiają tu wracać. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych sklepów, by poczuć klimat swojskiej domowej piekarni!

Sprawdź zdjęcia:

ul. Stanisławskiego 22

ul. Topolowa 12 – osiedle Bratkowice przy bloku nr 2

ul. Bolimowska 25

ul. Głowackiego 27

ul. Iwaszkiewicza 13A

ul. 19 Lutego 15

ul. Reymonta 8A – przy galerii Dekada

Wojtówka Market OBI

ul. Poznańska 1

Dębowa Góra 75B